Zgłoszenie zamiaru budowy z projektem budowlanym
L.p. | Znak sprawy | Data wpływu wniosku | Inwestor | Adres inwestycji | Opis inwestycji | Data wniesienia sprzeciwu | Informacja o braku wniesienia sprzeciwu | Uwagi |
1. | AB.6743.29.2024 | 10.01.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3258/2, 3257/69 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 31.01.2024 | ||
2. | AB.6743.41.2024 | 12.01.2024 | Dawid Cvijović |
gmina: Szamotuły obręb: Baborowo dz. nr ewid.: 99/11 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 06.02.2024 | ||
3. | AB.6743.54.2024 | 19.01.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 1990, 2830, 2831 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 09.02.2024 | ||
4. | AB.6743.56.2024 | 22.01.2024 | Maciej Sroka |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3261/28 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 08.03.2024 | ||
5. | AB.6743.61.2024 | 23.01.2024 | Jan Mikołajczak |
gmina: Ostroróg obręb: Wielonek dz. nr ewid.: 4/2, 7/1 |
budowa sieci wodociągowej | |||
6. | AB.6743.65.2024 | 24.01.2024 | Julia Wieczorek |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły; Kępa dz. nr ewid.: 3261/27; 139/82 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Akceptacja 22.02.2024 | ||
7. | AB.6743.66.2024 | 25.01.2024 | Anna Kolat |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 217, 218, 224, 231 |
budowa sieci wodociągowej | |||
8. | AB.6743.85.2024 | 31.01.2024 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Ostroróg obręb: Wielonek dz. nr ewid.: 278/12, 228, 285/38, 285/9 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV | Akceptacja 21.02.2024 | ||
9. | AB.6743.104.2024 | 08.02.2024 | G.EN. Operator Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Bytyń; Młodasko dz. nr ewid.: 170/77, 170/76, 170/82, 195; 133/6 |
budowa sieci gazowej | Akceptacja 29.02.2024 | ||
10. | AB.6743.118.2024 | 13.02.2024 | Izabela Zaraś |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 18 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 05.03.2024 | ||
11. | AB.6743.125.2024 | 16.02.2024 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Obrzycko obręb: Koźmin dz. nr ewid.: 145/1, 133/3, 103/5, 103/6, 103/7, 103/8, 103/9, 103/10, 103/11, 103/12, 103/13, 103/14, 103/15, 103/16, 103/17, 103/18, 103/19
|
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4kV | Akceptacja 08.03.2024 | ||
12. | AB.6743.129.2024 | 16.02.2024 | Monika i Jarosław Białczyk |
gmina: Kaźmierz obręb: Radzyny dz. nr ewid.: 151/172 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 09.04.2024 | ||
13. | AB.6743.139.2024 | 20.02.2024 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Kiączyn; Sierpówko dz. nr ewid.: 109, 112/3; 23, 84/10, 84/2, 84/3, 84/4, 84/5, 84/6, 84/7, 84/8, 84/11, 84/12, 84/13, 84/14 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 12.03.2024 | ||
14. | AB.6743.171.2024 | 28.02.2024 | Miasto Obrzycko |
gmina: Obrzycko obręb: Obrzycko dz. nr ewid.: 310/4, 436 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 29.03.2024 | ||
15. | AB.6743.175.2024 | 29.02.2024 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Biezdrowo dz. nr ewid.: 39, 24/44, 24/32, 24/27, 24/14, 24/20 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 21.03.2024 | ||
16. | AB.6743.176.2024 | 29.02.2024 | Jacek Maria Grabowski |
gmina: Obrzycko obręb: Słopanowo dz. nr ewid.: 300, 301/27 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 27.03.2024 | ||
17. | AB.6743.196.2024 | 06.03.2024 | Enea Operator Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Psarskie dz. nr ewid.: 176 |
przebudowa linii napowietrznej średniego napięcia | Umorzenie 11.04.2024 | ||
18. | AB.6743.210.2024 | 11.03.2024 | Miasto Obrzycko |
gmina: Obrzycko obręb: Obrzycko dz. nr ewid.: 155/2, 156/20, 157, 141, 756/28 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 23.04.2024 | ||
19. | AB.6743.234.2024 | 15.03.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szczuczyn; Szamotuły dz. nr ewid.: 36/7, 39; 4275/1, 4275/23, 4275/24, 4275/25, 4276/2, 4277/8, 4277/9, 4277/15 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 05.04.2024 | ||
20. | AB.6743.241.2024 | 19.03.2024 | Mariusz Piechota |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 215/4 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 09.04.2024 | ||
21. | AB.6743.242.2024 | 19.03.2024 | Mariusz Piechota |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 215/3 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 30.04.2024 | ||
22. | AB.6743.277.2024 | 29.03.2024 | Emilia i Krzysztof Nowak |
gmina: Wronki obręb: Ćmachowo dz. nr ewid.: 10/6 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z bezodpływowym zbiornikiem na ścieki bytowe i wewnętrzną instalacją gazową | Akceptacja 15.05.2024 | ||
23. | AB.6743.279.2024 | 29.03.2024 | Karolina Szymanowska |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 64/14 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 19.04.2024 | ||
24. | AB.6743.288.2024 | 04.04.2024 | Komunalny Zakład Budżetowy w Dusznikach |
gmina: Duszniki obręb: Kunowo dz. nr ewid.: 138/3, 133/21, 133/18, 133/4, 143/6, 143/7 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 25.04.2024 | ||
25. | AB.6743.300.2024 | 09.04.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 36/3, 37/7, 38/5 |
budowa sieci gazowej | |||
26. | AB.6743.320.2024 | 15.04.2024 | Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Baborowo; Baborówko dz. nr ewid.: 41/2, 80267/8, 80267/9, 41/3, 80267/11, 49/1, 49/2, 70/2; 10 |
budowa sieci wodociągowej | |||
27. | AB.6743.331.2024 | 17.04.2024 | Joanna i Maciej Mikołajczak |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 465/10 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
28. | AB.6743.338.2024 | 18.04.2024 | Miasto Obrzycko |
gmina: Obrzycko obręb: Obrzycko dz. nr ewid.: 524, 620 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 09.05.2024 | ||
29. | AB.6743.339.2024 | 18.04.2024 | Ever Green Polska Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Ćmachowo dz. nr ewid.: 160 |
budowa linii kablowej nn-0,8kV | |||
30. | AB.6743.349.2024 | 19.04.2024 | Jerzy Bartol |
gmina: Kaźmierz obręb: Młodasko dz. nr ewid.: 208/2 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Umorzenie 06.05.2024 | ||
31. | AB.6743.350.2024 | 22.04.2024 | NDEVELOPMENT Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 29/54 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | |||
32. | AB.6743.351.2024 | 22.04.2024 | NDEVELOPMENT Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 29/49 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | |||
33. | AB.6743.353.2024 | 22.04.2024 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Gąsawy dz. nr ewid.: 99/32, 61, 103/20, 103/11 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | |||
34. | AB.6743.355.2024 | 22.04.2024 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa; Gąsawy dz. nr ewid.: 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232; 87, 68 |
budowa sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV | Akceptacja 13.05.2024 | ||
35. | AB.6743.359.2024 | 22.04.2024 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Popowo dz. nr ewid.: 367, 368/7, 391 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 13.05.2024 | ||
36. | AB.6743.364.2024 | 23.04.2024 | Radosław Kotoński |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 213/1 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
37. | AB.6743.369.2024 | 24.04.2024 | Sylwia i Łukasz Skotniccy |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 417/3 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 15.05.2024 | ||
38. | AB.6743.370.2024 | 25.04.2024 | Miasto Obrzycko |
gmina: Obrzycko obręb: Obrzycko dz. nr ewid.: 436, 428/1, 132/2, 131/2, 128/2, 129/2, 130/2 |
budowa sieci wodociągowej | |||
39. | AB.6743.375.2024 | 26.04.2024 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 557/3, 556/3, 556/2 |
rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 17.05.2024 | ||
40. | AB.6743.382.2024 | 02.05.2024 | Artur i Ewa Nowiccy |
gmina: Ostroróg obręb: Ostroróg dz. nr ewid.: 324 |
przebudowa przegród zewnętrznych i wewnętrznych budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej | |||
41. | AB.6743.389.2024 | 06.05.2024 | Jerzy Bartol |
gmina:Kaźmierz obręb: Gorgoszewo dz. nr ewid.: 208/2 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej | |||
42. | AB.6743.395.2024 | 08.05.2024 | Violetta i Wojciech Haufa |
gmina: Wronki obręb: Chojno dz. nr ewid.: 814/1 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | |||
43. | AB.6743.399.2024 | 13.05.2024 | Mirosław Prętki |
gmina: Obrzycko obręb: Słopanowo dz. nr ewid.: 298/16, 369 |
budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | |||
44. | AB.6743.400.2024 | 13.05.2024 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Baborowo dz. nr ewid.: 99/29, 49/2, 99/26, 99/23, 99/20, 99/21 |
budowa sieci elektroenergetycznej |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Agnieszka Golon Data wytworzenia:
17 sty 2024
Osoba dodająca informacje
Agnieszka Golon Data publikacji:
17 sty 2024, godz. 15:03
Osoba aktualizująca informacje
Agnieszka Golon Data aktualizacji:
17 maj 2024, godz. 14:48