Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatu Szamotulskiego

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Portal i.Komornik

Portal i.Komornik to serwis dedykowany komornikom sądowym. Został wdrożony, aby umożliwić szybką oraz sprawną weryfikację osób fizycznych lub prawnych, będących właścicielami lub władającymi nieruchomościami położonymi na terenie powiatu szamotulskiego. Jego podstawowym zadaniem jest skrócenie czasu oczekiwania na odpowiedź ze starostwa, dotyczącą osób przeciwko którym toczy się postępowanie egzekucyjne.

Portal dostarczy komornikowi informacji, czy dana osoba figuruje w ewidencji gruntów i budynków jako właściciel lub władający jakichkolwiek nieruchomości oraz umożliwi wygenerowanie raportu z przedmiotową informacją. W przypadku, gdy pojawi się komunikat z informacją, że szukana osoba fizyczna bądź prawna posiada ww. nieruchomości, komornik będzie mógł wystąpić z wnioskiem do Starostwa Powiatu Szamotulskiego o udostępnienie informacji na jej temat.

W celu otrzymania loginu i hasła do portalu i.Komornik, należy wystąpić z wnioskiem do Starosty Powiatu Szamotulskiego o założenie konta w przedmiotowym portalu. Wniosek powinien zostać złożony w oryginale lub przesłany pocztą na adres Starostwa Powiatu Szamotulskiego, ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły. W przypadku wniosków składanych drogą elektroniczną należy pamiętać, iż powinny one zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Wniosek o założenie konta w portalu i.Komornik do pobrania poniżej.


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
wniosek o zalozenie konta w portalu i.komornik (PDF, 103.34Kb) 2022-07-28 09:14:43 21
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Patryk Środecki

Data wytworzenia:
29 lis 2016

Osoba dodająca informacje

Marek Baran

Data publikacji:
29 lis 2016, godz. 11:53

Osoba aktualizująca informacje

Patryk Środecki

Data aktualizacji:
28 lip 2022, godz. 09:14