Zestawienie zgłoszeń z projektem budowlanym
L.p.
|
Znak sprawy |
Data wpływu wniosku |
Inwestor
|
Adres inwestycji |
Opis inwestycji |
Data wniesienia sprzeciwu |
Informacja o braku wniesienia sprzeciwu |
Uwagi |
1. |
AB.6743.5.2022 |
10.01.2022 |
Anna Gościniak |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 48/7 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
|
Akceptacja 31.01.2022 |
|
2. |
AB.6743.21.2022 |
13.01.2022 |
Krzysztof Heś |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 598/1, 597/5, 47/21, 46/30, 46/16, 45/11, 42/12, 41/18, 1519/65, 41/13, 1519/21, 1519/8, 1519/58, 1519/1 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej |
|
|
Umorzenie 31.01.2022 |
3. |
AB.6743.39.2022 |
19.01.2022 |
VRS 2 Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 2086 |
budowa przyłącza elektroenergetycznego SN-15 kV dla farmy fotowoltaicznej |
|
Akceptacja 09.02.2022 |
|
4. |
AB.6743.40.2022 |
19.01.2022 |
VRS 2 Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 2086 |
budowa przyłącza elektroenergetycznego SN-15 kV dla farmy fotowoltaicznej |
|
Akceptacja 09.02.2022 |
|
5. |
AB.6743.47.2022 |
21.01.2022 |
Edyta Smelkowska Arkadiusz Smelkowski |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 438/37 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
|
Akceptacja 11.02.2022 |
|
6. |
AB.6743.67.2022 |
27.01.2022 |
Katarzyna Bukowska |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 337/4 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
|
Akceptacja 15.03.2022 |
|
7. |
AB.6743.73.2022 |
31.01.2022 |
Enea Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 2748/1, 2763/1 |
budowa przyłącza kablowego energetycznego |
|
Akceptacja 10.03.2022 |
|
8. |
AB.6743.74.2022 |
31.01.2022 |
Gmina Wronki |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 1973/1, 2164 |
budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej |
|
Akceptacja 21.02.2022 |
|
9. |
AB.6743.75.2022 |
31.01.2022 |
Sanbud Deweloper Sp. z o.o. Sp. k. |
gmina: Wronki obręb: Stare Miasto dz. nr ewid.: 15/6 |
budowa sieci wodociągowej |
|
Akceptacja 08.03.2022 |
|
10. |
AB.6743.98.2022 |
04.02.2022 |
Julia Wieczorek |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 139/42 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego |
|
Akceptacja 14.03.2022 |
|
11. | AB.6743.100.2022 | 07.02.2022 | P.H. KACPER Mariusz Piechota |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/168 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego |
Akceptacja 28.02.2022 |
||
12. | AB.6743.101.2022 | 07.02.2022 | P.H. KACPER Mariusz Piechota |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/221 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
Akceptacja 28.02.2022 |
||
13. | AB.6743.124.2022 | 15.02.2022 | Milena Bręczewska |
gmina: Duszniki obręb: Duszniki dz. nr ewid.: 383/8 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 22.03.2022 | ||
14. | AB.6743.154.2022 | 25.02.2022 | JTE INVEST Sp. z o.o. Sp. k. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3127/9, 3168/1, 3168/2, 3167/1 |
budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączem wodociągowym i przyłączem kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 04.04.2022 | ||
15. | AB.6743.155.2022 | 25.02.2022 | E-RENT Mariusz Drasik |
gmina: Szamotuły obręb: Gąsawy dz. nr ewid.: 103/20, 103/24, 103/11, 103/23 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 07.04.2022 | ||
16. | AB.6743.161.2022 | 28.02.2022 | P.H. KACPER Mariusz Piechota |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 376/1 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
Umorzenie 31.03.2022 |
||
17. | AB.6743.172.2022 | 03.03.2022 | Mateusz Łukaszyk |
gmina: Duszniki obręb: Duszniki dz. nr ewid.: 7/31 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 24.03.2022 | ||
18. | AB.6743.182.2022 | 08.03.2022 | G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Dolne Pole dz. nr ewid.: 62/8, 119/2, 120/2, 120/1, 107/2, 106, 95, 127/4, 127/3, 125/2, 129/2, 66/2, 65/1, 64/8, 63/37, 70, 69, 63/33, 62/7, 62/6, 62/5, 61/1, 146/5, 146/1 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 29.03.2022 | ||
19. | AB.6743.205.2022 | 11.03.2022 | Paweł Brzeski |
gmina: Szamotuły obręb: Piotrkówko dz. nr ewid.: 27 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 01.04.2022 | ||
20. | AB.6743.211.2022 | 11.03.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 2133, 571/4, 580, 579, 893 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 01.04.2022 | ||
21. | AB.6743.213.2022 | 15.03.2022 | Agnieszka Woroch |
gmina: Duszniki obręb: Niewierz dz. nr ewid.: 190/5 |
przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
Umorzenie 01.04.2022 |
||
22. | AB.6743.234.2022 | 18.03.2022 | Marian Hancyk |
gmina: Szamotuły obręb: Lulinek dz. nr ewid.: 149, 84/5, 95/6, 84/32, 84/30, 84/27, 84/16, 203 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 20.04.2022 | ||
23. | AB.6743.261.2022 | 25.03.2022 | Alina i Przemysław Hoffmann |
gmina: Wronki obręb: Wartosław dz. nr ewid.: 438/6 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 26.04.2022 | ||
24. | AB.6743.294.2022 | 06.04.2022 | Dorota Bernaczyk |
gmina: Kaźmierz obręb: Witkowice dz. nr ewid.: 52/8 |
adaptacja poddasza na cele mieszkalne | Sprzeciw 06.06.2022 | ||
25. | AB.6743.303.2022 | 08.04.2022 | Miasto i Gmina Szamotuły |
gmina: Szamotuły obręb: Lipnica dz. nr ewid.: 13/2, 16, 17/18, 17/20, 17/22, 288, 293, 387, 388 |
budowa elektroenergetycznej linii oświetlenia ulicznego wraz z posadowieniem słupów oświetleniowych | Akceptacja 24.05.2022 | ||
26. | AB.6743.306.2022 | 11.04.2022 | Gmina Wronki |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 60/13, 60/19, 60/26, 65/6, 75/6, 76/6, 77/11, 60/14, 77/13 |
budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej | Akceptacja 04.05.2022 | ||
27. | AB.6743.308.2022 | 12.04.2022 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 2830, 1990 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 02.05.2022 | ||
28. | AB.6743.310.2022 | 13.04.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Baborowo dz. nr ewid.: 99/29, 49/2, 208/35, 208/36, 208/37, 208/38, 208/39, 208/40, 208/41, 208/42, 208/43, 208/44, 208/45, 208/46, 208/47, 208/48, 208/49, 208/50, 208/51, 208/52 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV | Akceptacja 04.05.2022 | ||
29. | AB.6743.316.2022 | 15.04.2022 | Hubert Szymczak |
gmina: Wronki obręb: Stróżki dz. nr ewid.: 256, 206/7, 260/9 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 30.05.2022 | ||
30. | AB.6743.317.2022 | 15.04.2022 | G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. |
gmina: Kaźmierz obręb: Sokolniki Wielkie, Wierzchaczewo dz. nr ewid.: 78, 79, 80, 88; 27/10, 96, 47/1 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 24.05.2022 | ||
31. | AB.6743.318.2022 | 15.04.2022 | Hanna Dymaczewska |
gmina: Kaźmierz obręb: Radzyny dz. nr ewid.: 301 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Sprzeciw 01.06.2022 | ||
32. | AB.6743.339.2022 | 27.04.2022 | Zakład Ogólnobudowlany Paweł Jakubowski |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 99, 76/22 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 07.06.2022 | ||
33. | AB.6743.342.2022 | 28.04.2022 | Gmina Wronki |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 864/12 |
budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej | Akceptacja 30.05.2022 | ||
34. | AB.6743.353.2022 | 02.05.2022 | Avrio Media Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Stare Miasto dz. nr ewid.: 96, 15/10, 15/6 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 13.06.2022 | ||
35. | AB.6743.365.2022 | 06.05.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/186, 29/179, 29/178, 29/172, 29/177, 29/156, 29/185, 29/18, 29/338, 29/16, 29/337, 29/336, 29/335, 29/334, 29/333, 29/332, 215/2, 215/3, 215/4, 215/5, 215/6, 215/7, 215/8 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV | Akceptacja 27.05.2022 | ||
36. | AB.6743.367.2022 | 09.05.2022 | Kępa Investment Sp. z o.o. S.K.A. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/178, 29/230, 20/231, 20/207, 20/154, 20/137, 20/141 |
budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 05.07.2022 | ||
37. | AB.6743.368.2022 | 09.05.2022 | Kępa Investment Sp. z o.o. S.K.A. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 20/207, 20/141, 20/129 |
budowa sieci wodociągowej i sieci kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 05.07.2022 | ||
38. | AB.6743.379.2022 | 16.05.2022 | Podgaje Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 245/20 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Sprzeciw 23.06.2022 | ||
39. | AB.6743.380.2022 | 16.05.2022 | Podgaje Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 245/17 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Sprzeciw 23.06.2022 | ||
40. | AB.6743.384.2022 | 17.05.2022 | Krzysztof Kolarski |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 2259 |
przebudowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 22.06.2022 | ||
41. | AB.6743.387.2022 | 18.05.2022 | Marzena Rój |
gmina: Wronki obręb: Stróżki dz. nr ewid.: 215/18 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego |
Umorzenie 30.06.2022 |
||
42. | AB.6743.388.2022 | 18.05.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 1790/14, 3070/4 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 23.06.2022 | ||
43. | AB.6743.392.2022 | 19.05.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Gąsawy dz. nr ewid.: 103/24, 61, 99/32 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Umorzenie 22.06.2022 | ||
44. | AB.6743.423.2022 | 25.05.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 3/14, 18 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 15.06.2022 | ||
45. | AB.6743.458.2022 | 31.05.2022 | Sanbud Deweloper Sp. z o.o. Sp. k. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 483/6, 480/3 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 21.06.2022 | ||
46. | AB.6743.459.2022 | 31.05.2022 | Radosław Kotoński |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/190 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Akceptacja 01.07.2022 | ||
47. | AB.6743.470.2022 | 02.06.2022 | Robert Kisielewicz |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 1519/10 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z garażem wraz z infrastrukturą techniczną | Akceptacja 13.07.2022 | ||
48. | AB.6743.517.2022 | 14.06.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Przyborowo dz. nr ewid.: 104/9, 110/2, 86/2, 114/33 |
budowa sieci el-en 0,4 kV | Akceptacja 22.07.2022 | ||
49. | AB.6743.523.2022 | 15.06.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Piaskowo dz. nr ewid.: 109, 214/9 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 06.07.2022 | ||
50. | AB.6743.559.2022 | 23.06.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: obręb: dz. nr ewid.: 625, 642/4 |
budowa sieci sanitarnej grawitacyjnej | Akceptacja 14.07.2022 | ||
51. | AB.6743.561.2022 | 23.06.2022 | Mariusz Adamaszek |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 285 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Sprzeciw 08.08.2022 | ||
52. | AB.6743.568.2022 | 27.06.2022 | Enea Operator Sp. z o.o. |
gmina: obręb: dz. nr ewid.: 640/7, 640/3, 636, 637, 640/9 |
budowa linii kablowej nn, złącza kablowe SK-3 | Akceptacja 12.08.2022 | ||
53. | AB.6743.595.2022 | 04.07.2022 | Agata Bożek |
gmina: Ostroróg obręb: Ostroróg dz. nr ewid.: 251, 220/2 |
budowa sieci wodociągowej | Umorzenie 29.07.2022 | ||
54. | AB.6743.613.2022 | 07.07.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Gałowo dz. nr ewid.: 61/4 |
budowa stanowiska słupowego rozgałęźnego w istniejącej linii średniego napięcia | Akceptacja 18.08.2022 | ||
55. | AB.6743.633.2022 | 12.07.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Obrzycko obręb: Obrzycko dz. nr ewid.: 479/2 |
budowa kontenerowej stacji transformatorowej SN/nn | Akceptacja 14.09.2022 | ||
56. | AB.6743.637.2022 | 13.07.2022 | Maria Czubaszek |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 465/14 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 01.09.2022 | ||
57. | AB.6743.642.2022 | 15.07.2022 | Alicja Woźniak |
gmina: Obrzycko obręb: Gaj Mały dz. nr ewid.: 216/18, 216/14 |
budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączem | Sprzeciw 17.08.2022 | ||
58. | AB.6743.662.2022 | 22.07.2022 | Miasto i Gmina Szamotuły |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 2201/7 |
budowa oświetlenia ulicznego | Akceptacja 12.08.2022 | ||
59. | AB.6743.704.2022 | 04.08.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Gąsawy dz. nr ewid.: 103/24, 61, 99/32 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 25.08.2022 | ||
60. | AB.6743.705.2022 | 04.08.2022 | Miasto i Gmina Szamotuły |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3592, 3593, 3572, 3566, 3594/2, 3600 |
budowa gazociągu średniego ciśnienia | Akceptacja 20.09.2022 | ||
61. | AB.6743.706.2022 | 04.08.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 2872, 99 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 01.09.2022 | ||
62. | AB.6743.712.2022 | 08.08.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Piotrkówko dz. nr ewid.: 27, 28/5, 28/8, 28/9, 28/10, 28/12, 28/13, 28/14 |
budowa sieci el-en 0,4 kV | Akceptacja 29.08.2022 | ||
63. | AB.6743.725.2022 | 09.08.2022 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Biezdrowo dz. nr ewid.: 38, 7/7 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 30.08.2022 | ||
64. | AB.6743.732.2022 | 11.08.2022 | Zenon Rackowiak |
gmina: Wronki obręb: Rzecin dz. nr ewid.: 95/11 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego do 70 m2 | Sprzeciw 11.10.2022 | ||
65. | AB.6743.735.2022 | 16.08.2022 | Dominika Peyriere |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 401/1, 404/1, 984/4, 984/3, 401/2, 319/2, 998 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 18.10.2022 | ||
66. | AB.6743.742.2022 | 16.08.2022 | Julia Targosz |
gmina: Szamotuły obręb: Brodziszewo dz. nr ewid.: 156, 172, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 147/6 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 06.09.2022 | ||
67. | AB.6743.753.2022 | 22.08.2022 | Hanna Dymaczewska |
gmina: Kaźmierz obręb: Radzyny dz. nr ewid.: 301 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Sprzeciw 31.10.2022 | ||
68. | AB.6743.764.2022 | 25.08.2022 | Kamil Renn |
gmina: Kaźmierz obręb: Gaj Wielki dz. nr ewid.: 175/1 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 12.10.2022 | ||
69. | AB.6743.779.2022 | 26.08.2022 | Alicja Woźniak |
gmina: Obrzycko obręb: Gaj Mały dz. nr ewid.: 216/18, 216/14 |
budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączem | Akceptacja 16.09.2022 | ||
70. | AB.6743.803.2022 | 07.09.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 986/1, 986/2, 987, 1101/27 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 20.10.2022 | ||
71. | AB.6743.809.2022 | 08.09.2022 | Podgaje Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 245/17 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 27.10.2022 | ||
72. | AB.6743.812.2022 | 08.09.2022 | Podgaje Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 245/20 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Akceptacja 27.10.2022 | ||
73. | AB.6743.819.2022 | 12.09.2022 | Julia Wieczorek |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/111 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego w zabudowie wolnostojącej wraz z wewnętrzną instalacją gazu ziemnego | Umorzenie 27.10.2022 | ||
74. | AB.6743.820.2022 | 12.09.2022 | Q Developer Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3257/69, 4332/1, 4332/2, 4332/3, 4332/5, 4332/6, 4332/7, 4332/9, 4332/10, 3257/72 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji wraz z przyłączami | Umorzenie 19.10.2022 | ||
75. | AB.6743.836.2022 | 15.09.2022 | Arleta Konrad |
gmina: Wronki obręb: Ćmachowo dz. nr ewid.: 247 |
przebudowa ze zmianą sposobu użytkowania poddasza budynku mieszkalnego jednorodzinnego | Umorzenie 07.11.2022 | ||
76. | AB.6743.837.2022 | 16.09.2022 | Maria i Karol Piechoccy |
gmina: Pniewy obręb: Karmin dz. nr ewid.: 20/2, 20/5, 20/4, 22/2, 22/5, 22/6 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 07.10.2022 | ||
77. | AB.6743.840.2022 | 16.09.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Ostroróg obręb: Ostroróg dz. nr ewid.: 55/1, 57/1, 58, 50/2, 50/1 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 26.10.2022 | ||
78. | AB.6743.841.2022 | 16.09.2022 | Anna Gościniak |
gmina: Duszniki obręb: Grzebienisko dz. nr ewid.: 48/10, 48/5 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 07.10.2022 | ||
79. | AB.6743.846.2022 | 19.09.2022 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Chojno dz. nr ewid.: 651/3 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 10.10.2022 | ||
80. | AB.6743.847.2022 | 20.09.2022 | Gmina Kaźmierz |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 116/3, 118/3, 119/7, 120/26, 120/34, 121/6, 121/19, 490/1, 491/1, 1500/2, 1500/10 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 19.10.2022 | ||
81. | AB.6743.848.2022 | 20.09.2022 | Gmina Kaźmierz |
gmina: Kaźmierz obręb: Kiączyn dz. nr ewid.: 97, 112/1 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 02.11.2022 | ||
82. | AB.6743.875.2022 | 30.09.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 1895, 1897, 1901, 1893/1, 1950 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 21.10.2022 | ||
83. | AB.6743.888.2022 | 05.10.2022 | Przemysław Szafran |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 461/11 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Akceptacja 16.11.2022 | ||
84. | AB.6743.891.2022 | 06.10.2022 | Gmina Kaźmierz |
gmina: Kaźmierz obręb: Bytyń dz. nr ewid.: 87/3, 274, 276, 291, 319 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 27.10.2022 | ||
85. | AB.6743.892.2022 | 06.10.2022 | Gmina Kaźmierz |
gmina: Kaźmierz obręb: Kaźmierz dz. nr ewid.: 54/11, 55/10, 55/23 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 27.10.2022 | ||
86. | AB.6743.893.2022 | 06.10.2022 | Gmina Kaźmierz |
gmina: Kaźmierz obręb: Kiączyn dz. nr ewid.: 97, 181/1, 181/16, 181/18 |
budowa sieci elektroenergetycznej | Akceptacja 27.10.2022 | ||
87. | AB.6743.894.2022 | 06.10.2022 | Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Wronki dz. nr ewid.: 80432/7, 1783/2, 1783/1, 1791/1, 3070/8 |
budowa stacji redukcyjno-pomiarowej wraz z przyłączem gazu | Akceptacja 27.10.2022 | ||
88. | AB.6743.898.2022 | 07.10.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Karmin dz. nr ewid.: 42, 39/19 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 28.10.2022 | ||
89. | AB.6743.899.2022 | 07.10.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Lubocześnica dz. nr ewid.: 28 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 28.10.2022 | ||
90. | AB.6743.924.2022 | 20.10.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Pamiątkowo dz. nr ewid.: 819, 790, 648, 651/4, 651/5, 651/6, 651/7, 651/8, 651/9, 651/10, 651/13 |
budowa linii kablowej nn-0,4 kV oraz przyłączy kablowych | Akceptacja 22.11.2022 | ||
91. | AB.6743.930.2022 | 21.10.2022 | Ewax Ewa Szews-Pioch |
gmina: Kaźmierz obręb: Radzyny dz. nr ewid.: 151/161 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Sprzeciw 14.12.2022 | ||
92. | AB.6743.937.2022 | 24.10.2022 | PPHU Marta Nowak |
gmina: Duszniki obręb: Ceradz Dolny dz. nr ewid.: 108, 110/1, 110/2 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 21.12.2022 | ||
93. | AB.6743.948.2022 | 26.10.2022 | Aquanet Ostroróg Sp. z o.o. |
gmina: Ostroróg obręb: Dobrojewo; Wielonek dz. nr ewid.: 282, 322; 53, 7/4, 7/3, 7/1, 500 |
rozbudowa sieci wodociągowej | Akceptacja 16.11.2022 | ||
94. | AB.6743.952.2022 | 27.10.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/185, 29/186, 29/179, 29/194, 29/178, 20/231 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV- etap I | Akceptacja 17.11.2022 | ||
95. | AB.6743.953.2022 | 27.10.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 20/231, 20/207, 20/154, 20/141, 20/20, 20/232, 20/233, 20/234, 20/235, 20/19, 20/148, 20/149, 20/150, 20/151, 20/152, 20/153, 20/147, 20/146, 20/145, 20/144, 20/142, 20/135, 20/136, 20/138, 20/139, 20/140, 20/134, 20/133, 20/132, 20/131, 20/130 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV- etap II | Akceptacja 05.12.2022 | ||
96. | AB.6743.964.2022 | 03.11.2022 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś Samołęż dz. nr ewid.: 332/3 203, 166/1 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 29.11.2022 | ||
97. | AB.6743.965.2022 | 03.11.2022 | Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Chojno dz. nr ewid.: 593/7, 594/19, 594/15, 593/12, 637, 592/18 |
rozbudowa rozdzielczej sieci wodociągowej | Akceptacja 24.11.2022 | ||
98. | AB.6743.986.2022 | 09.11.2022 | Hanna Dymaczewska |
gmina: Kaźmierz obręb: Radzyny dz. nr ewid.: 301 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego | Akceptacja 28.11.2022 | ||
99. | AB.6743.987.2022 | 09.11.2022 | Herkules Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Jastrowo dz. nr ewid.: 27/5, 27/8, 27/20, 27/19, 62, 68, 76, 82, 90/4, 35/5, 35/8, 35/20, 35/19, 61, 67, 75 |
likwidacja sieci drenarskiej, przebudowa odcinków 2 rowów melioracyjnych wraz z 9 przepustami, wykonanie 1 rurociagu drenarskiego i 2 rurociągów na rowach | Akceptacja 30.11.2022 | ||
100. | AB.6743.996.2022 | 10.11.2022 | BUD-MAL Paweł Kocęba |
gmina: Duszniki obręb: Ceradz Dolny dz. nr ewid.: 112/11, 108 |
budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 01.12.2022 | ||
101. | AB.6743.998.2022 | 10.11.2022 | Julia Wieczorek |
gmina: Szamotuły obręb: Kępa dz. nr ewid.: 29/111 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego wraz z wewnętrzną instalacją gazu ziemnego | Akceptacja 16.11.2022 | ||
102. | AB.6743.999.2022 | 10.11.2022 | G.EN GAZ ENERGIA Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Sędzinko dz. nr ewid.: 302/7, 302/12, 311/6, 337/8, 342, 526 |
budowa gazociągu średniego ciśnienia | Akceptacja 10.01.2023 | ||
103. | AB.6743.1003.2022 | 14.11.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 4075/2, 2696 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Sprzeciw 03.01.2023 | ||
104. | AB.6743.1009.2022 | 16.11.2022 | Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Gałowo dz. nr ewid.: 61/2, 61/3, 61/4 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 23.11.2022 | ||
105. | AB.6743.1018.2022 | 22.11.2022 | Kazimierz Perz |
gmina: Wronki obręb: Stróżki dz. nr ewid.: 71/3 |
budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z bezodpływowym zbiornikiem na ścieki bytowe | Sprzeciw 03.01.2023 | ||
106. | AB.6743.1025.2022 | 24.11.2022 | Maria i Karol Piechoccy |
gmina: Pniewy obręb: Karmin dz. nr ewid.: 9 |
budowa sieci wodociągowej- etap II | Akceptacja 03.01.2023 | ||
107. | AB.6743.1051.2022 | 01.12.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 426/2, 411/56, 411/55, 411/59, 411/75 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 22.12.2022 | ||
108. | AB.6743.1052.2022 | 01.12.2022 | Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. |
gmina: Pniewy obręb: Pniewy dz. nr ewid.: 2049, 2050, 2030, 2022 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | Akceptacja 22.12.2022 | ||
109. | AB.6743.1057.2022 | 05.12.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Szamotuły obręb: Szamotuły dz. nr ewid.: 3516, 3523/2, 4149 |
budowa sieci elektroenergetycznej 0,4 kV | Umorzenie 11.01.2023 | ||
110. | AB.6743.1062.2022 | 09.12.2022 | Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. |
gmina: Wronki obręb: Nowa Wieś dz. nr ewid.: 192/2 |
budowa sieci gazowej średniego ciśnienia | Akceptacja 30.12.2022 | ||
111. | AB.6743.1068.2022 | 12.12.2022 | ENEA Operator Sp. z o.o. |
gmina: Duszniki obręb: Ceradz Dolny dz. nr ewid.: 127/16, 108, 110/1, 110/2 |
budowa linii kablowej nn-0,4 kV | Akceptacja 02.01.2023 | ||
112. | AB.6743.1089.2022 | 22.12.2022 | Piotr Bąk |
gmina: Obrzycko obręb: Koźmin dz. nr ewid.: 133/3, 103/4 |
budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej | Sprzeciw 07.02.2023 | ||
113. | AB.6743.1095.2022 | 23.12.2022 | Edyta i Sebastian Lehmann |
gmina: Szamotuły obręb: Pamiątkowo dz. nr ewid.: 659, 675, 666/1 |
budowa sieci wodociągowej | Akceptacja 08.02.2023 |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Agnieszka Golon Data wytworzenia:
13 sty 2022
Osoba dodająca informacje
Agnieszka Golon Data publikacji:
13 sty 2022, godz. 10:52
Osoba aktualizująca informacje
Agnieszka Golon Data aktualizacji:
08 lut 2023, godz. 13:59