Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiat Szamotulski
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie - Wydział BR - Zawiadomienie o wydaniu decyzji- Wody Polskie
2 Zgłoszenie zmiany danych w instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej jako BT32055 WRÓBLEWO, zlokalizowanej w miejscowości Ćmachowo, dz. nr 174, eksploatowanej przez POLKOMTEL INFRASTRUKTURA Sp. z o.o.
3 Obwieszczenie - Wydział BR - w sprawie wydania decyzji o zmianie pozwolenia na budowę i zatwierdzeniu projektu budowlanego dla zamierzenia budowlanego tj.: budowa elektrowni fotowoltaicznej "PV Pniewy-Zamek I" o mocy 958,53 kW wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie działki o nr ewid.: 231, obręb Pniewy-Zamek, gmina Pniewy.
4 Obwieszczenie - Wydział BR - w sprawie wydania decyzji o zmianie pozwolenia na budowę i zatwierdzeniu projektu budowlanego dla zamierzenia budowlanego tj.: budowa elektrowni fotowoltaicznej "PV Pniewy-Zamek II" o mocy 958,53 kW wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie działki o nr ewid.: 231, obręb Pniewy-Zamek, gmina Pniewy.
5 Zgłoszenie zmiany danych w instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej jako 40395 (70395N!) PPO_PNIEWY_POLNOC, zlokalizowanej w miejscowości Pniewy przy ul. Wronieckiej 56, eksploatowanej przez T-Mobile Polska S.A.
6 Obwieszczenie - Wydział BR - w sprawie wydania decyzji o zmianie pozwolenia na budowę i zatwierdzeniu projektu budowlanego dla zamierzenia budowlanego tj.: budowa zespołu urządzeń infrastruktury technicznej farmy fotowoltaicznej o mocy do 1 MW na terenie działki o nr ewid. 146, obręb Lubocześnica, gmina Pniewy, dla Inwestora: PV LUBOCZEŚNICA Sp. z o.o., ul. Puławska 2, 05-566 Warszawa.
7 Zgłoszenie zmiany danych w instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej jako BT32299 SZAMOTUŁY_POŁUDNIE, zlokalizowanej przy ul. B. Chrobrego 3 w Szamotułach (64-500), eksploatowanej przez POLKOMTEL INFRASTRUKTURA Sp. z o.o
8 Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o pozwoleniu na budowę tj. ?Budowa magazynu odpadów składającego się z zespołu budynków i budowli, w tym ścian oddzielenia przeciwpożarowego wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną na terenie działek o nr ewid. 1733/2, 1731, 1729/2 obręb Wronki, Gmina Wronki, dla inwestora Amica Spółka Akcyjna
9 Zgłoszenie zmiany danych w instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej jako1280 (71220N!) SZAMOTUŁY (PPO_SZAMOTULY_CENTRUM), zlokalizowanej w miejscowości Szamotuły, przy ul. Lipowaj 1, eksploatowanej przez ORANGE POLSKA S.A
10 Zgłoszenie zmiany danych w instalacji wytwarzającej pola elektromagnetyczne, oznaczonej jako 1378 (71222N!) WRONKI (PPO_WRONKI_MICKIEWICZA), zlokalizowanej w miejscowości Wronki przy ul. Mickiewicza 26, eksploatowanej przez ORANGE Polska S.A.