Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Powiat Szamotulski
System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacje o portalu i.Komornik

Portal i.Komornik to serwis dedykowany komornikom sądowym. Został wdrożony, aby umożliwić szybką oraz sprawną weryfikację osób fizycznych lub prawnych, będących właścicielami lub władającymi nieruchomościami położonymi na terenie powiatu szamotulskiego. Jego podstawowym zadaniem jest skrócenie czasu oczekiwania na odpowiedź ze starostwa, dotyczącą osób przeciwko którym toczy się postępowanie egzekucyjne.

Portal dostarczy komornikowi informacji, czy dana osoba figuruje w ewidencji gruntów i budynków jako właściciel lub władający jakichkolwiek nieruchomości oraz umożliwi wygenerowanie raportu z przedmiotową informacją. W przypadku, gdy pojawi się komunikat z informacją, że szukana osoba fizyczna bądź prawna posiada ww. nieruchomości, komornik będzie mógł wystąpić z wnioskiem do Starostwa Powiatu Szamotulskiego o udostępnienie informacji na jej temat.

W celu otrzymania loginu i hasła do portalu i.Komornik, należy wystąpić z wnioskiem do Starosty Powiatu Szamotulskiego o założenie konta w przedmiotowym portalu. Wniosek powinien zostać złożony w oryginale lub przesłany pocztą na adres Starostwa Powiatu Szamotulskiego, ul. Wojska Polskiego 4, 64-500 Szamotuły. W przypadku wniosków składanych drogą elektroniczną należy pamiętać, iż powinny one zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Wniosek o założenie konta w portalu i.Komornik do pobrania poniżej.

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 Wniosek o założenie konta w portalu i.Komornik.pdf (PDF, 103.34Kb) 2017-03-16 13:14:35 681 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Grzegorz Kąkol 16-03-2017 13:10:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Grzegorz Kąkol 16-03-2017
Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Kąkol 22-04-2020 10:58:17